Law Corporation & Compensation Centre
kancelaria@legalcorp.pl

Legal Corp – o nas

Strona główna Legal Corp – o nas

Kilka słów o kancelarii Legal Corp

Kancelaria doradztwa prawnego i biznesowego powstała w 2004 roku. W początkowych latach swojej działalności skupiła się tylko i wyłącznie na obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. W kolejnych latach poszerzono zakres usług o zarządzanie wierzytelnościami i windykacją należności. Następnie od 2010 roku otwarto się na doradztwo prawne dla osób fizycznych. W 2014 roku powstał także odrębny dział zajmujący się odszkodowaniami i specjalizujący się w odszkodowaniach lotniczych.

Zespół składa się obecnie (styczeń 2017) z 14 profesjonalistów w swoich dziedzinach. Obsługujemy łącznie około 750 nowych klientów a baza naszych stałych klientów przekroczyła 7800. Takie zaufanie najlepiej świadczy o naszej codziennej i sumiennej pracy.

Legal Corp O Nas

Postaw na doświadczenie i zespół 

Posiadamy 15 lat doświadczenia na rynku usług prawnych. Przez te lata zdążyliśmy wypracować sprawdzone procedury i drogi postępowania. Przeżyliśmy ze swoimi klientami wiele i niewiele może nas już zaskoczyć.

Posiadamy uzdolniony zespół profesjonalistów w swoich dziedzinach, którego zgranie budujemy od zawsze. Jest to mieszanina młodości i werwy oraz głodnych sukcesów osób nastawionych na rozwój wraz z dojrzałością nastawioną na cele.

Zajmujemy się zarówno doradztwem prawnym jak i doradztwem finansowym i biznesowym. Pomagamy także dochodzić swoich praw w związku z odszkodowaniami.

Najprostszym sposobem jest skorzystanie z formularza kontaktu na stronie. Można także napisać e-mail, zadzwonić bądź umówić się na rozmowę telefoniczną.

Nie. Dzięki temu, że prowadzimy dużo spraw, mamy swoje procedury i sprawdzone rozwiązania, możemy zająć się Twoją sprawą po atrakcyjnej cenie.

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Rozwój

Stawiamy na rozwój wspólnie z klientem. Chcemy doskonalić siebie i klienta.

Wiedza

W naszym zespole mamy tylko profesjonalistów w swoich dziedzinach.

Doświadcznie

Posiadamy spore 15 letnie doświadczenie i ponad 7800 klientów.

Nastawienie na cel

Nie tracimy z oczu celu. W pracy zawsze na pierwszym miejscu jest jego osiągnięcie.

Najlepiej mówić cyframi

Posiadamy około 98% zadowolonych klientów. Taki wysoki wynik możliwy jest tylko objaśniając zawiłości procesowe prostym językiem. Ponadto, gdy odzyskujemy 87% należności w windykacji, nie sposób być niezadowolonym. Mamy też wysoki wskaźnik akceptowania dofinansowania  według naszych projektów.

Dodatkowo, nasze wsparcie w uzyskiwaniu odszkodowań sprawia, że klienci uzyskują średnio 78% więcej pieniędzy z odszkodowań.

Zadowolonych klientów 98%
Odzyskiwanych należności 87%
Zaakceptowanych projektów o dofinansowanie 77%
O tyle procent więcej uzyskują nasi klienci z odszkodowań 73%
O tyle zwiększa się zysk naszych klientów 62%